Foreks Trader Nedir?

Foreks Trader Nedir?

Foreks Trader Nedir?

Foreks Trader, tecrübeli finans yazılımı geliştiricileri ve uzman editör kadrosundan oluşan ekibiyle kullanıcılara mobil, web ve profesyonel masaüstü uygulamalarıyla gerçek zamanlı piyasa verileri, son dakika haberleri, raporlar, anketler, akıllı analiz araçları ve kapsamlı portföy yönetim modülleri sunarak güvenli ve kolay yatırım sunan bir platformdur.

Foreks Trader ile mekandan bağımsız olarak ister sadece veri takibi yapabilir isterseniz de NCM hesabınızla giriş yaparak tüm varlıklarınızı tek bir noktadan yönetebilirsiniz. Foreks Trader, profesyonel uygulamalarıyla yatırımlarınızı tek bir kanaldan yönetmek için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahip bir platformdur.

3 farklı ürüne sahip olan Foreks Trader, mobil uygulamasıyla finans dünyasına her yerden ve anında erişim sunar. Web ürünüyle portföyünüze istediğiniz tarayıcıdan anında ulaşma imkanı tanır. FXPlus ürünüyle ise uzman yatırımcılar için kapsamlı bir masaüstü uygulaması sunar.

Foreks Trader, yatırımlarınızı yönetmenize nasıl yardımcı olur?

Mobil ve masaüstü uygulamalarıyla dilediğiniz yerden yatırımlarınızı takip etmenize olanak tanıyan Foreks Trader, birçok özelliğiyle işinizi kolaylaştıran bir platformdur.

Kullanıcı dostu arayüz

Foreks Trader uygulamalarının kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde gösterge tablolarını kişiselleştirebilir, yatırım tercihlerinize göre kendi sayfanızı ve takip listelerinizi oluşturabilirsiniz.

Gerçek zamanlı piyasa verileri ve güncel haberler

Foreks Trader uygulamaları sayesinde Borsa İstanbul ve VİOP verilerini ve derinliklerini gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında döviz kurları ve emtia fiyatları gibi serbest piyasa verileri, güncel olarak her zaman elinizin altında olur. Uygulama içinde portföyünüzde bulunan ya da takip ettiğiniz finansal ürünler için de alarm kurabilirsiniz.

Aynı zamanda güncel ekonomi haberleriyle piyasalardan her an haberiniz olur. Uygulama içinde yer alan ekonomik takvimi takip ederek küresel finansal verilere anında ulaşabilir ve bilgi almak istediğiniz ülke verileriyle ilgili hatırlatıcı kurarak anında haberdar olabilirsiniz.

Gelişmiş analiz araçları

Foreks Trader, kullanıcıları için kapsamlı teknik analiz araçları sunar. Böylece finansal varlıklar için en doğru analizi yapabilirsiniz.

Finansal varlık alım satımı

Foreks Trader uygulamaları, NCM’in de aralarında bulunduğu birçok aracı kurumla entegre şekilde çalışabilir. Örneğin Foreks Trader’a NCM hesabınızı bağlayarak hisse senetleri başta olmak üzere birçok finansal ürün alım satımını gerçekleştirebilirsiniz.

Hızlı emir iletme ve kolay portföy yönetimi

Foreks Trader’ın hızlı emir iletimi sayesinde işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle portföyünüzü bilgisayar, cep telefonu ve tabletiniz üzerinde etkin şekilde yönetebilirsiniz.

Kapsamlı modül kütüphanesi

Kapsamlı veri, haber ve analiz modülleri sunan Foreks Trader platformu, gösterge tablonuzu dilediğiniz şekilde özelleştirmenize imkan tanır.

Foreks Trader uygulamalarının sağlayıcısı olan Foreks Bilgi İletişim Hizmetleri A.Ş, bir Türk - İsviçre ortak girişimi olarak 1990 yılından bu yana finans sektöründe veri sağlayıcısı ve çözüm ortağı olarak hizmet vererek köklü bir geçmişe sahiptir.

Türkiye pazarında 30 yılı aşkın süredir başarılı bir şekilde faaliyet gösteren şirket, uluslararası alanda Foreks Digital markası altında faaliyetlerini sürdürmektedir

Ücretsiz Deneme Hesabı

HEMEN HESAP AÇARAK YATIRIMA BAŞLA!

Hızlı platform ile tek tuşla işlem imkanı

Sermaye piyasası lisanslı geniş yetkili aracı kurum

Düşük teminat oranları ile çift yönlü işlemler

Düşük Spread oranları üzerinden anlık işlem

Size Nasıl yardımcı olalım ?

5 gün 24 saat Müşteri Desteği