NCM matriksIQ

Finansal işlemlerinizi kolaylaştıran MatriksIQ platformuna NCM ile erişim imkanı!

NCM matriksIQ

MatriksIQ, sermaye piyasalarına konu olan tüm verilere sahip, yapay zeka kullanarak tahmini analizi yapan ve gelişmiş işlem olanakları sunan finansal veri, analiz ve işlem platformudur. MatriksIQ, veriye hızlı ve güvenli bir şekilde erişebilme, çok daha hızlı işlem yapabilme ve gelişmiş analiz imkanıyla birlikte birçok yenilik sunuyor.

MatriksIQ ile sunulan özelliklere değinecek olursak; canlı veri takibi, gelişmiş işlem özellikleri, kapsamlı formül altyapısı, yapay zeka destekli tahmin analizi, algoritmaya dayalı işlem yapabilme, ve sesli komut gibi özelliklerden bahsedebiliriz.

NCM Forex

NoorCM MatriksIQ Platformu üstün yetenekleri ve pratik kullanımına ek olarak, yatırımcılar için geliştirdiği algoritmik trading ve yapay zeka destekli analiz hizmeti sunmaktadır.

NoorCM MatriksIQ işlem platformunun özellikleri;

• Canlı Veri Takibi

• Gelişmiş Trading Özellikleri

• Kapsamlı Formül Altyapısı

• Yapay Zeka Destekli Tahmin Modülü

• Algoritmik Trading

• Sesli Komut

NoorCM MatriksIQ ÖZELLİKLERİ VE AVANTAJLARINI KEŞFEDİN

Üstün teknik özellikleri ile dilediğiniz yatırım araçlarına MatriksIQ ile ulaşabilirsiniz.

İşletim Sistemi: Microsoft Windows x64 (Win 10)

Minimum Sistem Gereksinimleri: Cpu:performans gereksinimleri sebebi ile laptoplar da H serisi önerilmektedir ( i5 veya i7 5. Nesil veya üzeri olması önerilmektedir.). En az 2.5 ghz sistem temel hızı ile 8gb ram önermekteyiz Disk olarak ssd veya M2 ssd yanısıra 40 gb matriks için disk alanı gerekmektedir.

Ekran karı: Harici olarak 2gb 128 bit sistemle uyumlu bir kart olması gerekmektedir.

İnternet Bağlantısı: Kota sınırsız, minimum 10 Mbps internet erişimi

NoorCM MatriksIQ uygulamasına erişebilmeniz için öncelikle uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. İndirme işlemine başlamak için tıklayınız:

NoorCM MatriksIQ kurulumunu tamamlamak için bilgisayarınıza indirdiğiniz uygulamaya çift tıklayın ve kurulumu başlatın. Karşınıza çıkan kurulum ekranındaki aşamaları takip ederek işlem platformunu kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu süreçte herhangi bir sorun yaşadığınız taktirde yine müşteri hizmetleri desteğiyle kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
Kurulumunu yapmış olduğunuz MatriksIQ uygulaması sizlere iletilmiş olan kullanıcı adı ve şifre ile yatırımlarınıza hızlıca başlayabilirsiniz.
MatriksIQ Mobil İOS'u indirebilir ve dünyanın her yerinde ve her zaman işlem yapabilirsiniz.
  • IOS 9.0 sürümü ve üzeri
  • En az 2 Mbps ve üzeri internet bağlantı hızı
iPhone veya iPad cihazınıza uygulama indirmek için Apple Store uygulamasında arama bölümüne "MatriksIQ" yazarak ta ilgili uygulamayı indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz yada buraya tıklayarak MatriksIQ iOS işlem platformunu mobil cihazınıza indirebilirsiniz.
İndirme ve kurulum işlemi tamamlandıktan sonra cep telefonunuzun veya tabletinizin ilgili uygulama ekranında "MatriksIQ" isimli bir ikon belirmiş olacak. Uygulamayı başlatmak için bu ikona tıklayın ve MatriksIQ'u çalıştırın
Kurulumunu yapmış olduğunuz MatriksIQ uygulaması sizlere iletilmiş olan kullanıcı adı ve şifre ile yatırımlarınıza hızlıca başlayabilirsiniz.
MatriksIQ Mobil Android OS uygulamasını indirebilir ve dünyanın her yerinde ve her zaman işlem yapabilirsiniz.
  • Android 6.0 sürümü ve üzeri
  • En az 2 Mbps ve üzeri internet bağlantı hızı
Cep telefonu veya tablet cihazınıza uygulama indirmek için Google Play Store uygulamasında arama bölümüne "MatriksIQ" yazarak ta ilgili uygulamayı indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz yada buraya tıklayarak MatriksIQ Android işlem platformunu mobil cihazınıza indirebilirsiniz.
Kurulumunu yapmış olduğunuz MatriksIQ uygulaması sizlere iletilmiş olan kullanıcı adı ve şifre ile yatırımlarınıza hızlıca başlayabilirsiniz.
NoorCM matriksIQ NoorCM matriksIQ NoorCM matriksIQ
NoorCM matriksIQ NoorCM matriksIQ NoorCM matriksIQ NoorCM matriksIQ NoorCM matriksIQ