Yönetim

Sayın Yatırımcı,

NCM Investment olarak tüm yatırımcılarımıza yüksek kalitede aracılık hizmetleri sunmak amacıyla yola çıkmış bulunuyoruz.

NCM Investment 10 yıla yakın süredir Türkiye sermaye ve OTC pazarı ile olan bağını ve ilgisini 2011 yılında direkt sermaye yatırımına dönüştürmüştür, 2012 yılında da A piyasa yapıcı lisansı ile kaldıraçlı ürünler alanında aracılık hizmetleri vermeye başlamıştır. NCM Investment OTC finansal aracılık hizmetleri konusunda Türkiye’deki Kuveyt menşeili ilk direkt yatırım olmanın gururunu yaşamakta ve bu alanda öncülük yapmaktan onur duymaktadır.

Faaliyet gösterdiğimiz ülkelerdeki ödüllü piyasa yapıcılık ve destek anlayışımızı şimdi Türkiye yatırımcıları ile buluşturuyoruz. NCM Investment Menkul Değerler A.Ş. olarak kuruluşumuzun ilk gününden bu yana aynı heyecan ve inançla çalışıyor ve hizmet ağımızı genişletmeye devam ediyoruz. Türkiye’deki bu yatırımımız ile de ürün yelpazesine ülkemiz organize borsa ve OTC ürünlerini eklemeyi, iki ülke arasındaki ekonomik işbirliği ve entegrasyona katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Birlikte yürüyeceğimiz bu yolda NCM Investment’a hoş geldiniz diyor ve bol kazançlı yarınlar temenni ediyoruz…

 

Saygılarımızla,