Kullanım Şartları

Kullanım Koşulları, www.ncminvest.com.tr (“Web Sitesi”) adlı web sitesini kullanmanızı ve Web Sitesi’ne erişiminizi düzenlemektedir. Web Sitesi, belirli ürün ve hizmetlerle ilgili önemli açıklamalar ve bilgiler içermektedir. İşbu Web Sitesi’ne erişim sağlamakla aşağıdaki, Kullanım Koşulları’nı, Gizlilik Politikası‘nı, Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin Açık Rıza Beyanı ve Web Sitesi’nde yer alan diğer tüm ek hüküm ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

Kullanım Koşulları, NCM Investment Menkul Kıymetler A.Ş. (“NCM”) tarafından her zaman ve önceden haber vermeksizin değiştirilebilir. Bu şekilde yapılan değişiklikler, Web Sitesi’nde yayımlandıkları tarihten itibaren geçerli olurlar. Web Sitesi’ne erişim sağladığınız tarihte, Kullanım Koşulları’nın erişim tarihindeki halini kabul etmiş sayılırsınız.

 

Bu site NCM Investment Menkul Değerler AŞ.'ye ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerler tamamen ya da kısmen, NCM Investment Menkul Değerler AŞ.'nin izni olmadan kopyalanamaz ve/veya dağıtılamaz; bilgisayar sistemlerine aktarılamaz. Telif hakları ve diğer mülkiyet duyuruları geçerli olmak kaydıyla, ancak kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları için bu siteden bilgi kullanılabilir.

 

Burada yer alan veri, bilgi ve grafikler NCM Investment Menkul Değerler AŞ. güvenilirliğine inandığı kaynaklardan alınmış ve/veya üretilmiştir. Ancak bilgi, veri ve grafiklerin doğruluğu bağımsız olarak teyit edilmemiş olup NCM Investment Menkul Değerler AŞ. bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti vermemektedir. Burada yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlendirmelerin kullanımı sonucunda ortaya çıkacak doğrudan ve /veya dolaylı zararlardan NCM Investment Menkul Değerler AŞ.  sorumlu olmayacaktır. 
BİST (Borsa İstanbul) isim ve logosu 'Koruma Marka Belgesi' altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BİST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen İMKB'ye ait olup, tekrar yayımlanamaz.

VİOP (Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası) isim ve logosu VİOP adına tescilli olup, izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez ve/veya çoğaltılamaz. VİOP ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen VİOP'a ait olup, tekrar yayımlanamaz. Bu kapsamda, hiçbir açık veya örtülü lisans verilmemektedir. VİOP ismi ve logosu veya VİOP ismi altında açıklanan bilgiler kullanılarak oluşturulan uygulamalardaki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zarardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı VİOP sorumlu tutulamaz.